Споредете до 4 продукти:

Petlas RM 905 13 R22.5 154/150K

Petlas

Petlas RM 90513 R22.5 154/150K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Petlas
Ширина:
13
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
K
EAN:
8680830020304
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  517,3 €

Цена по парче

517,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,65 €

Назад кон врвот