Споредете до 4 продукти:

Petlas RH 100 295/60 R22.5 150/147L

Petlas

Petlas RH 100295/60 R22.5 150/147L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
295
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/147
Индекс на брзина:
L
EAN:
8680830036381
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  458,3 €

Цена по парче

458,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,65 €

Назад кон врвот