Споредете до 4 продукти:

Petlas NZ 305 385/65 R22.5 160K

Petlas

Petlas NZ 305385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
8680830019711
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  493,4 €

Цена по парче

493,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  25 €

Назад кон врвот