Споредете до 4 продукти:

Petlas NZ 305 215/75 R17.5 135/133J

Petlas

Petlas NZ 305215/75 R17.5 135/133J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
135/133
Индекс на брзина:
J
EAN:
8680830021660
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  191,9 €

Цена по парче

191,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,42 €

Назад кон врвот