Споредете до 4 продукти:

Petlas NZ 300 385/55 R22.5 160K

Petlas

Petlas NZ 300385/55 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Petlas
Ширина:
385
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
8680830035544
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  452 €

Цена по парче

452 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,95 €

Назад кон врвот