Споредете до 4 продукти:

Petlas NT 3 9.00 D16 128A6

Petlas

Petlas NT 39.00 D16 128A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Petlas
Ширина:
9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
A6

Највисока цена:  201,4 €

Цена по парче

201,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,6 €

Назад кон врвот