Споредете до 4 продукти:

Nokian zLine SUV 235/55 R19 105W

Nokian

Nokian zLine SUV235/55 R19 105W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Nokian
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
6419440290287
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  122 €

Цена по парче

122 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,08 €

Назад кон врвот