Споредете до 4 продукти:

Nokian WR Snowproof 215/45 R20 95V

Nokian

Nokian WR Snowproof215/45 R20 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Nokian
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
6419440433936
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  173,9 €

Цена по парче

173,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот