Споредете до 4 продукти:

Nokian WR C3 215/65 R16 109/107R

Nokian

Nokian WR C3215/65 R16 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Nokian
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
6419440291406
ЕУ Етикета:
C
E
72 dB

Највисока цена:  108 €

Цена по парче

108 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот