Споредете до 4 продукти:

Nokian WR A4 205/55 R16 91H

Nokian

Nokian WR A4205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Nokian
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
6419440210308
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  68,5 €

Цена по парче

68,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,13 €

Назад кон врвот