Споредете до 4 продукти:

Nokian Rotiiva HT 215/85 R16 115/112S

Nokian

Nokian Rotiiva HT215/85 R16 115/112S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Nokian
Ширина:
215
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/112
Индекс на брзина:
S
EAN:
6419440293202
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  154,5 €

Цена по парче

154,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,79 €

Назад кон врвот