Споредете до 4 продукти:

Nokian Powerproof 255/40 ZR18 99Y

Nokian

Nokian Powerproof255/40 ZR18 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Nokian
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6419440348872
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  131,7 €

Цена по парче

131,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот