Споредете до 4 продукти:

Nokian iLine 185/60 R15 84H

Nokian

Nokian iLine185/60 R15 84H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Nokian
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
H
EAN:
6419440166421
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
C
67 dB

Највисока цена:  54,7 €

Цена по парче

54,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот