Споредете до 4 продукти:

Nokian Hakkapeliitta LT3 225/75 R16 115/112Q

Nokian

Nokian Hakkapeliitta LT3225/75 R16 115/112Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Nokian
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/112
Индекс на брзина:
Q
EAN:
6419440375496
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  149,5 €

Цена по парче

149,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,01 €

Назад кон врвот