Споредете до 4 продукти:

Nokian Hakka Blue 2 225/55 R19 103V

Nokian

Nokian Hakka Blue 2225/55 R19 103V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Nokian
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
6419440274621
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  212,8 €

Цена по парче

212,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  37,03 €

Назад кон врвот