Споредете до 4 продукти:

Mitas UK 5 14.9 D24 128A8

Mitas UK 5
Mitas UK 5
Mitas

Mitas UK 514.9 D24 128A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за колички за голф
Производител:
Mitas
Ширина:
14.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
128
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341005021

Највисока цена:  660,5 €

Цена по парче

660,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот