Споредете до 4 продукти:

Mitas TS06 6.50/80 D12 87A8

Mitas

Mitas TS066.50/80 D12 87A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Mitas
Ширина:
6.50
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341017178

Највисока цена:  91,5 €

Цена по парче

91,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,47 €

Назад кон врвот