Споредете до 4 продукти:

Mitas TS06 6.5/90 D12 89A8

Mitas

Mitas TS066.5/90 D12 89A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
6.5
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341108708

Највисока цена:  60,5 €

Цена по парче

60,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот