Споредете до 4 продукти:

Mitas TS06 5.00 D15 84A8

Mitas

Mitas TS065.00 D15 84A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Mitas
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341017147

Највисока цена:  72,5 €

Цена по парче

72,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот