Споредете до 4 продукти:

Mitas TS 07 690/180 D15 100A8

Mitas TS 07
Mitas TS 07
Mitas

Mitas TS 07690/180 D15 100A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Mitas
Ширина:
690
Висина:
180
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341017253

Највисока цена:  242,9 €

Цена по парче

242,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  117 €

Назад кон врвот