Споредете до 4 продукти:

Mitas TS 04 7.50 D16 108A8

Mitas TS 04
Mitas TS 04
Mitas

Mitas TS 047.50 D16 108A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341016591

Највисока цена:  128,4 €

Цена по парче

128,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  15,72 €

Назад кон врвот