Споредете до 4 продукти:

Mitas TS 04 6.00 D16 100A8

Mitas TS 04
Mitas TS 04
Mitas

Mitas TS 046.00 D16 100A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341017307

Највисока цена:  78,5 €

Цена по парче

78,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот