Споредете до 4 продукти:

Mitas TS 03 5.00 D10 70A8

Mitas TS 03
Mitas TS 03
Mitas

Mitas TS 035.00 D10 70A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Mitas
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341017208

Највисока цена:  57,1 €

Цена по парче

57,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,47 €

Назад кон врвот