Споредете до 4 продукти:

Mitas TS 03 4.00 D10 49A8

Mitas TS 03
Mitas TS 03
Mitas

Mitas TS 034.00 D10 49A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Mitas
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
49
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341017222

Највисока цена:  45,7 €

Цена по парче

45,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот