Споредете до 4 продукти:

Mitas TS 02 5.00 D12 78A8

Mitas TS 02
Mitas TS 02
Mitas

Mitas TS 025.00 D12 78A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Mitas
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
78
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341018526

Највисока цена:  65 €

Цена по парче

65 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот