Споредете до 4 продукти:

Mitas TR12 600/40 D22.5 160A8

Mitas

Mitas TR12600/40 D22.5 160A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
600
Висина:
40
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341106858

Највисока цена:  846 €

Цена по парче

846 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот