Споредете до 4 продукти:

Mitas TR09 320/80 D18

Mitas

Mitas TR09320/80 D18

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
320
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
EAN:
8590341110848

Највисока цена:  468,4 €

Цена по парче

468,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот