Споредете до 4 продукти:

Mitas TR 10 14.00 D17.5 139B

Mitas TR 10
Mitas TR 10
Mitas

Mitas TR 1014.00 D17.5 139B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
14.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341106889

Највисока цена:  557,9 €

Цена по парче

557,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот