Споредете до 4 продукти:

Mitas TR-08 600/50 D22.5 165A8

Mitas

Mitas TR-08600/50 D22.5 165A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
600
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
165
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341003577

Највисока цена:  898,4 €

Цена по парче

898,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот