Споредете до 4 продукти:

Mitas TR-08 400/60 D15.5 140A8

Mitas

Mitas TR-08400/60 D15.5 140A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
400
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.5
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341003713

Највисока цена:  309,1 €

Цена по парче

309,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,09 €

Назад кон врвот