Споредете до 4 продукти:

Mitas TR 07 31x15.50 D15 121A8

Mitas TR 07
Mitas TR 07
Mitas

Mitas TR 0731x15.50 D15 121A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
31x15.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341004383

Највисока цена:  279,4 €

Цена по парче

279,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,09 €

Назад кон врвот