Споредете до 4 продукти:

Mitas TR-06 31x15.50 D15 121A8

Mitas

Mitas TR-0631x15.50 D15 121A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
31x15.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341004390

Највисока цена:  223,5 €

Цена по парче

223,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот