Споредете до 4 продукти:

Mitas TR 03 10.0/75 D15.3

Mitas TR 03
Mitas TR 03
Mitas

Mitas TR 0310.0/75 D15.3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
EAN:
8590341016812

Највисока цена:  199,3 €

Цена по парче

199,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,93 €

Назад кон врвот