Споредете до 4 продукти:

Mitas TR-01 400/70 D20 150B

Mitas

Mitas TR-01400/70 D20 150B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
400
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
150
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341003911

Највисока цена:  489,1 €

Цена по парче

489,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот