Споредете до 4 продукти:

Mitas TI 20 480/80 R26 160A8

Mitas TI 20
Mitas TI 20
Mitas

Mitas TI 20480/80 R26 160A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
480
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
26
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341033444

Највисока цена:  1.136,3 €

Цена по парче

1.136,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот