Споредете до 4 продукти:

Mitas TI 20 440/80 R28 156A8

Mitas TI 20
Mitas TI 20
Mitas

Mitas TI 20440/80 R28 156A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
440
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341033437

Највисока цена:  1.079,4 €

Цена по парче

1.079,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот