Споредете до 4 продукти:

Mitas TI 20 340/80 R18 143A8

Mitas TI 20
Mitas TI 20
Mitas

Mitas TI 20340/80 R18 143A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
340
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341053039

Највисока цена:  786,6 €

Цена по парче

786,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот