Споредете до 4 продукти:

Mitas TI 09 16.9 D30 154A8

Mitas TI 09
Mitas TI 09
Mitas

Mitas TI 0916.9 D30 154A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
154
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341004482

Највисока цена:  965,6 €

Цена по парче

965,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот