Споредете до 4 продукти:

Mitas TI 06 18.4 D26 156A8

Mitas TI 06
Mitas TI 06
Mitas

Mitas TI 0618.4 D26 156A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
26
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341004789

Највисока цена:  799,4 €

Цена по парче

799,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот