Споредете до 4 продукти:

Mitas TI 05 19.5L D24 151A8

Mitas TI 05
Mitas TI 05
Mitas

Mitas TI 0519.5L D24 151A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
19.5L
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
151
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341004819

Највисока цена:  821,2 €

Цена по парче

821,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот