Споредете до 4 продукти:

Mitas TI 04 16.9 D24 149A8

Mitas TI 04
Mitas TI 04
Mitas

Mitas TI 0416.9 D24 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341004925

Највисока цена:  664,7 €

Цена по парче

664,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот