Споредете до 4 продукти:

Mitas TI 02 17.5L D24 144A8

Mitas TI 02
Mitas TI 02
Mitas

Mitas TI 0217.5L D24 144A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
17.5L
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
144
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341004871

Највисока цена: 

Назад кон врвот