Споредете до 4 продукти:

Mitas TG 02 14.00 D24 153A8

Mitas TG 02
Mitas TG 02
Mitas

Mitas TG 0214.00 D24 153A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
14.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
153
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341003003

Највисока цена:  738 €

Цена по парче

738 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот