Споредете до 4 продукти:

Mitas TG 02 13.00 D24 143A8

Mitas TG 02
Mitas TG 02
Mitas

Mitas TG 0213.00 D24 143A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
13.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341003010

Највисока цена:  695 €

Цена по парче

695 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот