Споредете до 4 продукти:

Mitas TG-01 16.9 D28 152A8

Mitas

Mitas TG-0116.9 D28 152A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341040985

Највисока цена:  669,4 €

Цена по парче

669,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот