Споредете до 4 продукти:

Mitas TG-01 16.9 D24 133A6

Mitas

Mitas TG-0116.9 D24 133A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341039729

Највисока цена:  640,7 €

Цена по парче

640,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот