Споредете до 4 продукти:

Mitas TF05 7.50 D16 98A6

Mitas

Mitas TF057.50 D16 98A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341040848

Највисока цена:  103,7 €

Цена по парче

103,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,89 €

Назад кон врвот