Споредете до 4 продукти:

Mitas TF04 6.00 D18 96A6

Mitas

Mitas TF046.00 D18 96A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341040800

Највисока цена:  86,7 €

Цена по парче

86,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,65 €

Назад кон врвот