Споредете до 4 продукти:

Mitas TF03 9.00 D16 103A6

Mitas

Mitas TF039.00 D16 103A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341066701

Највисока цена:  158,5 €

Цена по парче

158,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот