Споредете до 4 продукти:

Mitas TF03 7.50 D16 98A6

Mitas

Mitas TF037.50 D16 98A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341016621

Највисока цена:  98,1 €

Цена по парче

98,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9 €

Назад кон врвот